• CheckZ obliczeniem wytrzymałości

  • CheckMontaż przez certyfikowanych pracowników

  • CheckMade in Germany

test
Salon sprzedaży Verasol
Salon sprzedaży Verasol

Dlaczego wybrać prawdziwe produkty Verasol®

Obliczenie wytrzymałości

Gwarancja

Pomiary związane z projektem

Montaż przez kwalifikowanych pracowników

Uwaga poświęcona projektowi

Doskonały stosunek ceny do jakości

Punkt inspiracji w pobliżu

Najwyższa jakość

Odkryj gwarancję najlepszego wyboru Verasol®

Gwarancja najlepszego wyboru

VERASOL® WRZEŚNIA - SZKLANE TARASY I ZADASZENIA Z POLIWĘGLANU

Verasol® od blisko 20 lat jest europejskim liderem w produkcji wysokiej jakości zadaszeń tarasowych. Pełen asortyment marki produkujemy we własnej fabryce zlokalizowanej w niemieckim Wachtendonk. Dzięki samodzielnej produkcji jesteśmy pewni jakości oraz niezawodności naszych produktów.

Oferujemy szklane tarasy, zadaszenia z poliwęglanu oraz markizy tarasowe, które skutecznie chronią zarówno przed zmienną pogodą, jak i nadmiernym nasłonecznieniem przestrzeni przeznaczonej do wypoczynku. Systemy zadaszeń tarasowych Verasol® pozwalają na komfortowy relaks, kontakt z naturą i cieszenie się świeżym powietrzem przez cały rok niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

 

Modele Greenline i Profiline Verasol® umożliwiają stworzenie zadaszenia tarasu dopasowanego do indywidualnych potrzeb inwestora. To dwa różne systemy, które łatwo rozbudować o przesuwne ściany ze szkła tworząc tym samym komfortowy ogród letni. Oferta produktowa i serwis Verasol® są skuteczną odpowiedzią na różnorodne potrzeby klientów w zakresie rozwiązań do przydomowych tarasów.

Już dziś odkryj zalety nowoczesnych zadaszeń tarasowych Verasol®!

veranda-typen-Greenline-terasu-v2
icon-example
veranda-typen-Profiline-terasu-v2
icon-example
veranda-typen-Highline-terasu-v2
icon-example
test

Od pomysłu do realizacji

Verasol® Września stawia na partnerską współpracę ze swoimi klientami. Dlatego jesteśmy z Tobą od pierwszego szkicu do ostatecznego projektu, a także od projektowania po montaż wybranego rozwiązania tarasowego.

Warto też wiedzieć, że szeroki asortyment zadaszeń tarasowych i letnich ogrodów to nie wszystko, co możemy zaoferować. Verasol® to również szeroki wybór dostępnych opcji i akcesoriów uzupełniających tj. szklane ściany przesuwne, futryny aluminiowe i przesuwane drzwi tarasowe. Interesującą propozycją jest także praktyczna osłona przeciwsłoneczna dachu górnego. Polecamy również markizy tarasowe, oświetlenie i ogrzewanie. Wszystko po to, aby umożliwić stworzenie wygodnej przestrzeni wypoczynkowej dopasowanej do oczekiwań, przyzwyczajeń oraz stylu życia mieszkańców nieruchomości.

Na wszystkie oferowane przez nas rozwiązania udzielamy gwarancji najlepszego wyboru. Dodatkowo produkty naszej marki mają atrakcyjną cenę. Warto również dodać, że oprócz zadaszeń tarasu Verasol® oferuje nowoczesne wiaty samochodowe z zadaszeniem z poliwęglanu. Zapytaj o indywidualną ofertę online i daj się zaskoczyć różnorodnością rozwiązań!

Galeria zrealizowanych projektów

Zadaszenia tarasu i letnie ogrody Verasol® są dostępne w różnych wersjach i konfiguracjach. Poniższa galeria zdjęć zrealizowanych przez nas projektów pozwala ocenić różnorodność oferowanych możliwości.

veranda-6
veranda-4
veranda-5
veranda-2
veranda-polycarbo-2b-1920x1080x1-1920x1080
veranda-glas-schuifwanden-1-1920x1080x1-1920x1080
profilineveranda-poly-1-1920x1080-1-
greenline-veranda-glas-1
alu-tuinkamer-3-1920x1080x1
alu-tuinkamer-4-1920x1080x1
glastuinkamer-glas-1-1920x1080x1
glastuinkamer-glas-2-1920x1080x1
glastuinkamer-polycarbo-1-1920x1080x1-1920x1080
veranda-3
veranda-1

ZAUFANA MARKA EUROPEJCZYKÓW JUŻ OD 20 LAT!

Najwyższa jakość, transparentność i profesjonalny serwis to kluczowe wartości przyświecające naszej pracy od chwili powstania Verasol®. Dzięki nim od razu wiadomo, że ma się do czynienia z fachowcami, którzy ponad wszystko cenią zadowolenie klientów. Nieważne, czy chodzi o najnowsze promocje z gazetki reklamowej, aktywowanie certyfikatu gwarancyjnego czy pomiary w domu klienta kierujemy się dobrem naszych kontrahentów.