• CheckZ obliczeniem wytrzymałości

  • CheckMontaż przez certyfikowanych pracowników

  • CheckMade in Germany

Gwarancja najlepszej transakcji

Co oznacza gwarancja najlepszego wyboru dla klienta?

Uwaga w 100% poświęcona projektowi
Każdy projekt jest unikalny, a wybrany dystrybutor Verasol® wie o tym jak nikt inny. Dlatego każdy z nich jest wykonywany indywidualnie i można liczyć na całkowite poświęcenie uwagi oraz zaangażowanie wybranego dystrybutora Verasol®

Chętnie wykonamy pomiary zwiazane z projektem
Pomiary do każdego projektu chętnie wykonamy w domu. Daje to pewność prawidłowości wymiarów oraz maksymalnego wykorzystania domu. Dla wybranego dystrybutora Verasol® wizyta w domu klienta to rzecz oczywista, dzięki czemu lepiej zapozna się z warunkami, co zapewni lepszy efekt.

Montaż przez kwalifikowanych pracowników
Dobre porady można uzyskać od wybranego dystrybutora Verasol®, ale to pracownicy fabryki mogą jeszcze dać z siebie wszystko podczas zestawiania i dostawy projektu. Jeżeli montaż w domu nie zostanie wykonany w sposób specjalistyczny, efekt nie będzie zadowalający. Aby tego uniknąć i uzyskać najlepszy efekt, wybrany dystrybutor Verasol® współpracuje z kwalifikowanymi pracownikami, którzy mają wieloletnie doświadczenie w montażu zadaszeń tarasu i letnich ogrodów, korzystając przy tym z profesjonalnych urządzeń.

Standardowo z obliczeniem wytrzymałosci
Zadaszenie tarasu lub letni ogród Verasol® spełniają najbardziej rygorystyczne normy w zakresie wytrzymałości materiału, jakości i konstrukcji. W przypadku prawie każdego zadaszenia tarasu lub letniego ogrodu dostarczane jest obliczenie statyczne. Co za bezpieczny pomysł!

10 lat gwarancji / made in Germany
Zadaszenie tarasu lub letni ogród są produkowane i montowane w Niemczech, w miejscowości Wachtendonk, tuż koło granicy i Venlo. Zgrany ze sobą zespół doświadczonych pracowników fabrycznych pracuje bardzo dokładnie w supernowoczesnej i dobrze wyposażonej hali montażowej nad przyszłymi zadaszeniami tarasu lub letnimi ogrodami. Dzięki temu Verasol® chętnie udziela 10-letniej gwarancji na swoje produkty, zapewniając klientom wieloletnie korzystanie bez zmartwień.

Doskonały stosunek ceny do jakości!
Na każdym rogu ulicy można dostać tańsze zadaszenie tarasu lub letni ogród. Jednak czy naprawdę tego chcesz? Tanie często oznacza drogie. Nie chcemy przy tym powiedzieć, że produkty Verasol® są drogie, wręcz przeciwnie; pod względem ceny zadaszenia tarasu lub letnie ogrody Verasol® na pewno nie znajdują się w wyższych segmentach, każdy produkt Verasol® ma bardzo konkurencyjną cenę. Jednak nie to jest najważniejsze: w cenie za zadaszenie tarasu lub letni ogród Verasol® otrzymuje się najlepszą jakość, z której przez lata można korzystać bez zmartwień, nie ponosząc przy tym najwyższych kosztów.

Gwarancja najlepszego wyboru zapewniajaca wieloletnie uzytkowanie na zewnatrz bez zmartwien!
Wybór zadaszenia tarasu lub letniego ogrodu Verasol® to zdecydowanie najlepsza transakcja. Tysiące zadowolonych posiadaczy zadaszeń tarasu i letnich ogrodów w Holandii, Niemczech, Belgii i Francji już to zrobiło, a ich liczba codziennie rośnie, z czego jesteśmy niezwykle dumni i bardzo się cieszymy. Serdecznie witamy w rodzinie Verasol®!