• CheckZ obliczeniem wytrzymałości

  • CheckMontaż przez certyfikowanych pracowników

  • CheckMade in Germany

foto-verasol-pand-2000x950x1-1

O marce Verasol®

Verasol®, największy wybór zadaszeń tarasu, letnich ogrodów, ogrodzeń i wiat samochodowych.

Zapoznaj się z szeroką ofertą Verasol i dopasuj zadaszenie do własnych potrzeb, by dłużej cieszyć się życiem na zewnątrz.

To już od prawie 20 lat wiodąca firma!

Verasol® już od prawie 20 lat jest wiodącą marką w zakresie wysokiej jakości aluminiowych zadaszeń tarasów. Modele Greenline, Profiline i Highline Verasol® to odpowiednie zadaszenie tarasu według potrzeb.

Verasol®
Oprócz zadaszeń tarasu Verasol® oferuje również nowoczesne wiaty samochodowe, letnie ogrody i niewymagające dużej konserwacji ogrodzenia ogrodu. Wszystkie rozwiązania Verasol® mają atrakcyjną cenę i są dostarczane bezpłatnie według indywidualnych potrzeb. Każdy wybrany dystrybutor Verasol® jest w stanie wykonać specjalistyczny pomiar zadaszenia tarasu lub letniego ogrodu oraz wykonać cały montaż.

Możliwy jest również samodzielny montaż, z pomocą rozbudowanej instrukcji montażu i filmu montażowego.

Opcje
Wartościowy jest również szeroki asortyment opcji i akcesoriów, takich jak szklane ściany przesuwne, futryny aluminiowe i przesuwne drzwi tarasowe, osłony przeciwsłoneczne Profiline, markizy Greenline, oświetlenie i ogrzewanie zadaszenia, aby stworzyć zadaszenie tarasu lub letni ogród według potrzeb. W ten sposób można optymalnie zestawić zadaszenie tarasu lub letni ogród i bez ograniczeń korzystać z życia na zewnątrz.

Ekologia i trwałość
Do wszystkich trwałych produktów Verasol® dołączany jest certyfikat gwarancji fabrycznej na 10 lat. Ponadto na życzenie przekazujemy kalkulację statystyczną na potrzeby ewentualnego wniosku o zezwolenie lub ubezpieczenia.

Kontakt
Naszym Przedstawicielem na rynku polskim jest firma Scala Plastics Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Kostrzynie Wlkp. Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę.