• CheckZ obliczeniem wytrzymałości

  • CheckMontaż przez certyfikowanych pracowników

  • CheckMade in Germany

verasol-carport-gebogen-antraciet-2000x950x1

"Wij verkozen verasol als merk, zeker omdat het een 100% Duits kwaliteitproduct is."

 

verasol-gebogen-carport-wit-2000x950x1

Wiata garażowa z poliwęglanu Verasol®

Wiata garażowa z poliwęglanu Verasol® obok domu zapewnia ochronę samochodu przez cały rok. Jesienią i zimą samochód jest dobrze zabezpieczony przed liśćmi i opadami deszczu czy śniegu. Wiosną i latem zadaszenie na samochód chroni go przed szkodliwym światłem słonecznym i odchodami ptaków. Wiata garażowa z poliwęglanu powiększa dom i przestrzeń do życia.

Doświadczenie wygody

Jednym z problemów, z jakimi zmaga się każdy kierowca, który nie ma garażu połączonego z domem, jest pokonanie drogi do samochodu podczas opadów deszczu czy śniegu. Zadaszenie z poliwęglanu w sąsiedztwie wejścia do domu pozwala na zapakowanie bagażu, sprawdzenie ciśnienia w kołach, wyjęcie zakupów lub wózka dla dziecka bez ryzyka zmoknięcia. Koniec z bieganiem w deszczu do samochodu, aby później z trudem składać parasol. Koniec z odchodami ptaków na właśnie umytej karoserii. Wiata garażowa Verasol® z poliwęglanu zagwarantuje komfort. Możesz ją zainstalować samodzielnie lub zlecić montaż specjalistom Verasol®.

Różne wymiary

Wiaty samochodowe z poliwęglanu marki Verasol® są dostępne w dwóch wersjach. Do wyboru jest płaska lub łukowa konstrukcja dachu. Każda z nich ma własny styl. Wiaty są też dostępne w różnych wymiarach i kolorze lakieru strukturalnego – białego lub antracytowego. Ponadto zadaszenie na samochód jest wielofunkcyjne. Można je również wykorzystać jako wolnostojący taras, zadaszenie basenu lub jacuzzi.

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ MARKĘ VERASOL®

  • w czasie współpracy dostajesz 100% naszej uwagi,
  • wykonujemy wszystkie pomiary bezpośrednio związane z projektem,
  • obliczamy wytrzymałość konstrukcji,
  • dajemy 5 lub 10 lat gwarancji,
  • oferujemy doskonały stosunek jakości do ceny.

Kontakt

Skontaktuj się z nami przez formularz kotaktowy lub zapytaj o indywidualną ofertę

Formularz kontaktowy